Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26715
Stary 17.11.2020, 12:44
W temacie Buksy:
https://www.meczyki.pl/newsy/prawda-...-news/155215-n

"17-letni napastnik miał podpisać nową umowę aż do 2023 roku. Okazuje się, że to nieprawda. Jak ustaliliśmy, umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku!"

"Zdaje się więc, że nad Wisłą wisi widmo marnego zarobku na Aleksandrze - ekwiwalentu na poziomie 100-150 tysięcy euro. Resztę zgranie zawodnik za podpisanie umowy z nowym pracodawcą. Kontrakt będzie mógł wynegocjować i parafować już w styczniu, a odejść latem."
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując