Drozd napisał(a):

Jaki by Stawowy nie był to drużyny nie spieprzył. I Moskala nie pogonili zimą koleżko. Więc nie buduj teorii na fałszywych założeniach.
Czyli będziemy się bronić w 11 i liczyć na farta. Dla drużyny to bardzo rozwijające doświadczenie. Bankowo podniesie jakość gry.
Ale chłopie ja się ciebie pytałem co to "jakość gry" a ty mi Liverpool, Bayern. To się zdecyduj, mamy potencjał na granie jak Bayern? Ponawiam pytanie o jakiej poprawie jakości gry Wisły Skowronka piszesz. Konkretnie. Bo tak jak wspomniałem na dzień dzisiejszy "nie ma niczego"...
|
Stawowy prowadził ŁKS przez 11 ostatnich kolejek. Moskala pogonili bo przestali wierzyć w niego w Łodzi.
A mamy potencjał na męczenie buły jak ostatnio za Stolarczyka i cudem uratowanie się przed spadkiem w otchłań? Zdecyduj się. Ten twój styl ostatnio to była niemal zguba Wisły - legendarna seria porażek. Chwała Zarządowi że pogolili Stolarczyka. Inaczej ten "twój" Stolarczykowy styl oglądalibyśmy na boiskach w Proszowicach czy innych kartofliskach.