Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 16.11.2020, 10:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jaki by Stawowy nie był to drużyny nie spieprzył. I Moskala nie pogonili zimą koleżko. Więc nie buduj teorii na fałszywych założeniach.

Czyli będziemy się bronić w 11 i liczyć na farta. Dla drużyny to bardzo rozwijające doświadczenie. Bankowo podniesie jakość gry.

Ale chłopie ja się ciebie pytałem co to "jakość gry" a ty mi Liverpool, Bayern. To się zdecyduj, mamy potencjał na granie jak Bayern? Ponawiam pytanie o jakiej poprawie jakości gry Wisły Skowronka piszesz. Konkretnie. Bo tak jak wspomniałem na dzień dzisiejszy "nie ma niczego"...
Stawowy prowadził ŁKS przez 11 ostatnich kolejek. Moskala pogonili bo przestali wierzyć w niego w Łodzi.

A mamy potencjał na męczenie buły jak ostatnio za Stolarczyka i cudem uratowanie się przed spadkiem w otchłań? Zdecyduj się. Ten twój styl ostatnio to była niemal zguba Wisły - legendarna seria porażek. Chwała Zarządowi że pogolili Stolarczyka. Inaczej ten "twój" Stolarczykowy styl oglądalibyśmy na boiskach w Proszowicach czy innych kartofliskach.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując