|
No super że oddałeś hołd trenerowi Stawowemu. Nie po to ŁKS pogonił zimą zeszłego roku Moskala i zatrudnił tak wychwalanego fachowca przez ciebie żeby grali fatalnie. Stawowy pół roku naprawiał zespół po Moskalu grając jeszcze w ekstraklasie zanim zaczęli grać o coś w I lidze. Wyślij zatem laurkę Stawowemu.
Z Lechem będzie pewnie to samo co Rakowem. Zresztą, czy to Lech to nasz główny konkurent?
Pod pojęciem jakości rozumiesz tylko i wyłącznie grę jak MC albo Barcelona (w naszych realiach Moskal, Stolarczyk) - akurat trendy światowe i sukcesy są dzisiaj przeciw tym zespołom. Dla mnie jakość to Liverpool czy Bayern. Na razie jest Skowronek, a jak będzie zwolniony to pogadamy. Nudne już jest to twoje marudzenie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|