Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 16.11.2020, 09:33
Nie sklonował się. Tylko piłka nożna to nie tenis. Można mieć 11 super piłkarzy i grać kaszanę, ale można również mieć 11 przeciętniaków i grać cudownie. To zależy w głównej mierze od TRENERA.

I tak samo jak nie da się w miesiąc nauczyć drużyny grać tak nie da się w miesiąc dobrze grającej drużyny sprowadzić do poziomu zespołów Skowronka czy Brzęczka. Każdy w miarę ogarnięty kibic to rozumie. Stawowy dostał poukładany zespół i chwała mu za to że to potrafi wykorzystać. Gdyby wpuścić teraz do ŁKS Skowronka to w miesiąc byłoby po zawodach.

A co to jest ta "jakość gry". Aktualnie to nie ma jakiejkolwiek gry, a ty mówisz o jakości. Nie potrafimy wymienić kilku podań z Podbeskidziem u siebie. To co będzie z Lechem?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując