|
Myślę, że chodziło raczej o lepsze zabezpieczanie się przed ewentualnymi kontrami przeciwnika niż o stawianie autobusu. Płock, Śląsk czy Lechia często nas na tym łąpali i padło z tego kilka goli.
Ja się zgadzam z tym, że dopuszczamy w obronie do zbyt wielu sutuacji dla przeciwników (Nawet po w tych 4/5 meczach na 0 z tyłu po przyjściu Frydrycha). Zawsze zaczyna się budowanie od obrony,. Zrobiliśmy ostatnio spory postęp (głównie odstawienie Janickiego i Klemenza), ale niewystarczający i myślę że o to chodzi trenerowi. Nie ma co wyciągaać pojedynczych zdań z wywiadu, zobaczymy w którą stronę to pójdzie w następnych spotkaniach.
|