|
Ale ze trener jest parodystą to chyba wszyscy wiedzą. Ten sezon jest dla nas najważniejszy bo spada 1 ekipa za rok już nie będzie lekko. Ktoś pisał, że styl nie ważny. Moim zdaniem najważniejszy i to od właścicieli zależy jaki futbol chcą oglądać. Bo to do âstyluâ dobiera się trenera i zawodników o określonej charakterystyce. Dzięki czemu jest mniejszy problem przy transferach. No ale to tylko jeżeli mówimy o poważnej piłce a nie ciągłym pitoleniu o sezonie przejściowym. Skowronek jest już rok i jak mawiał Kononowicz nie ma niczego.
Ogólnie to jestem ciekaw czy w klubie robią okresowe testy motoryczne i wydolnościowe, bo to ze jest coś nie tak to chyba tez widać. A myśle ze pomogły by sztabowi szkoleniowemu. Spiepzyc przygotowania najlepszym się zdazy , a na oko to chłop w szpitalu zmarł.
Pytanie tylko czy My dalej budujemy na piasku czy myślimy o poważnej piłce. Moim subiektywnym odczuciem dalej budujemy na piasku.
|