|
Olek w takim wieku ma już niezłe doświadczenie, świetnie ułożoną nogę i niezłe ustawianie się. Warunki fizyczne są do przepracowania. Oczywiście,.ze jest potencjal sprzedazy za duże pieniadze, a chlopak ma na luzie warunki do tego, zeby stac sie napastnikiem europejskiej klasy. Przecież jak sie kupuje takiego dzieciaka za powiedzmy te piec baniek, to sie kupuje potencjal, a nie gotowy produkt.
Life is short. Wear your passion!
|