"W Krakowie jesteśmy ustawieni zbyt ofensywnie, wszystkie bramki, jakie tracimy, to po kontrach, albo po stałych fragmentach gry. Można powiedzieć, że sami sobie stwarzamy problemy. Czas to wyeliminować." A. Skowronek wczoraj w gazecie krakowskiej. Będziecie widzieć schematy w ataku jak swinia niebo. Bronimy
