Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 10.11.2020, 13:00
Super tylko jeżeli grasz na 0 z tyłu nie opuszczając własnej połowy to jak wytrenujesz obronę kiedy zaczniesz już połowę opuszczać ?

Sztuką jest efektywne przejście z ataku do obrony, czyli reakcja zespołu po nieplanowanej stracie w ataku. To jest właśnie nauka bronienia. A nie da się tego nauczyć nie atakując. To jest oczywiste.

Więc to że nie tracimy bramek broniąc się większość meczu w 11 to żaden wyczyn. Pomijam fakt ze mimo obrony całym zespołem na własnej połowie żeby nie stracić bramki musimy mieć duuużo farta. Bo jak go nie ma to Śląsk, Lechia itd...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując