|
Super tylko jeżeli grasz na 0 z tyłu nie opuszczając własnej połowy to jak wytrenujesz obronę kiedy zaczniesz już połowę opuszczać ?
Sztuką jest efektywne przejście z ataku do obrony, czyli reakcja zespołu po nieplanowanej stracie w ataku. To jest właśnie nauka bronienia. A nie da się tego nauczyć nie atakując. To jest oczywiste.
Więc to że nie tracimy bramek broniąc się większość meczu w 11 to żaden wyczyn. Pomijam fakt ze mimo obrony całym zespołem na własnej połowie żeby nie stracić bramki musimy mieć duuużo farta. Bo jak go nie ma to Śląsk, Lechia itd...
|