|
No nie wiem.Przecież zespół podobno buduje się od obrony.I jak popatrzymy na np Górnika czy Raków to to sa takie jaskrawe przykłady,że dopóki zespół nie przestanie seryjnie tracić bramek nie nauczy się efektywnie bronic to nie ma co myśleć o jakiejs tiki tace.Jak będziemy w stanie zagrać z premedytacją na zero z tyłu to można myśleć o kolejnych krokach.
|