Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2020, 12:01
Dlatego trzeba robić wszystko żeby nie być klubem z dolnej połówki tabeli. Mecze z liderem czy to w Zabrzu czy ostatnio dowodzą że w naszej śmisznej lidze można powalczyć i wygrać z każdym. Tylko trzeba naprawdę chcieć, a nie niby chcieć ale jak się nie uda to też dobrze. Trzeba mieć jakiś plan na zdobywanie bramek, a o ile coś drgnęło w kwestii wyprowadzenia piłki to pod polem karnym przeciwnika gość z piłką się martwi, a reszta stoi i się patrzy. Tak bramek nie strzelimy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując