Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 10.11.2020, 10:32
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że rozgrywki mogą zostać w każdej chwili przerwane no i fakt, że jak widać nawet Skowronek ciuła punkty - nikt nie zdecyduje sie na zwolnienie Artura, przynajmniej przed przerwą zimową.
Co potem - zależy w dużej mierze od wyników w czekających nas meczach no i sytuacji finansowej.

Co do tego co napisał @Karherop - my w teorii stawiamy na taki projekt tylko że po pierwsze póki co oprócz Buksy nie mamy towaru na sprzedaż (choć i ten jeden póki co bardziej aktywny medialnie niż boiskowo - ale nie takie numery przechodziły) i jeszcze co najmniej 2 lata mieć nie będziemy - chyba że trafi się jakiś złoty strzał z drużyn CLJ, tego nigdy nie można wykluczyć.
Odpowiedni trener to osobna historia.
Myślę, że możesz się mylić. Część z tych dzieciaków jeszcze nie wpłynęła na pierwsze strony gazet, a część ma problemy po kontuzjach [np. Hoyo], ale bardzo bym się zdziwił, gdyby przynajmniej kilku naszych wychowanków nie było w notesach scoutów z Europy. Tylko, że nazwisko w takim notesie nie oznacza automatycznego transferu i tym się póki co wyróżnia Lech, że udaje im się tych wychowanków do drużyny wciskać i później sprzedawać.

Bo moim zdaniem taki Hoyo - czyli jeszcze siedemnastolatek, o idealnych warunkach fizycznych, zakładam, że rozmawiający płynnie w co najmniej dwóch językach [jego ojciec jest Hiszpanem], z poukładaną głową według źródeł - jest łakomym kąskiem na rynku i wciąż może zostać sprzedany za niezłe pieniądze. Niekoniecznie musimy mieć dziesięc baniek za kogoś, żeby uznać to za udaną transakcję.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując