Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 10.11.2020, 08:28
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie, po prostu widzieliśmy te 50 minut.

I żeby była jasność, marzę o tym, żeby Buksa zaskoczył, strzelał bramki jak na zawołanie, a na koniec odszedł z Wisły za 12 mln euro.
Jak to sobie wyobrażasz przy klauzuli 5 mln euro ?

Buksa odejdzie w zimie czy będzie grał czy nie, jeśli obecnie dramatycznie przegrywa rywalizację to nie wina trenera. Mówisz że 50 minut od sierpnia, a czemu pomijasz wystepy jeszcze w sierpniu? To właśnie po jego występie w podstawowym składzie nagle zaczęło się larum że Buksa nie jest gotowy do gry.
Odpowiedz cytując