Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1297
Stary 09.11.2020, 13:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w klubie postawią na projekt podobny jak w Lechu to nikt nie będzie musiał dysypywac z własnej kieszeni. Oni tam sprzedali w 2 lat graczy za ponad 20 mln euro. A licząc ostatnie 10 lat to wyjdzie kwota ponad 50 mln euro z samych transferow.

A czy w takiej Barcelonie jest właściciel który dosypuje z własnej kieszeni?
Nie wiem czy wiesz, ale akademia Lecha się sama nie zbudowała.
Odpowiedz cytując