Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26703
Stary 08.11.2020, 23:29
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Buksa ma w kontrakcie klauzule okolo 5 mln E.
Bedzie go reprezentowal Pini Zahavi (menago Lewego i wielu innych gwiazd).

Zima ma zmienic klub wlasnie za taka kwote.

Chyba nadchodza dobre czasy.

jest jakieś potwierdzenie ?

jeśli tak to sprzedawać jak najszybciej , bo potencjał Olka spada z miesiąca na miesiąc
Odpowiedz cytując