skarabeus napisał(a):

Buksa ma w kontrakcie klauzule okolo 5 mln E.
Bedzie go reprezentowal Pini Zahavi (menago Lewego i wielu innych gwiazd).
Zima ma zmienic klub wlasnie za taka kwote.
Chyba nadchodza dobre czasy.
|
jest jakieś potwierdzenie ?
jeśli tak to sprzedawać jak najszybciej , bo potencjał Olka spada z miesiąca na miesiąc