Konrad. napisał(a):

Każda osoba piszącą o gładkim 3-0powinna sobie w profilowe wpisać : chuja się znam na piłce. Tyle.
---
Co do meczu przeraża mnie nie wystawianie Buksy - chłopak pewnie tylko myśli o tym, gdzie odejść.
Jeszcze rozumiałem, że przegrywa z Forbesem, jakoś ogarniałem, że przegrał z Silva, ale poważnie z Beciraj em?
Wpuszczenie go w 86 minucie, to naplucie mi w twarz...
|
Nie wiem co powinien sobie w profilowe wpisać koleś który nie widział, że drugiej połowie nie było nas na boisku i że piłka 2 razy wylądowała u nas w siatce: D A nie soryy mieliśmy okazje i to rzeczywiście może być wielkie zaskoczenie dla świetnego eksperta że Beci co mógł to spierniczył
