Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.11.2020, 20:43
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Każda osoba piszącą o gładkim 3-0powinna sobie w profilowe wpisać : chuja się znam na piłce. Tyle.

---


Co do meczu przeraża mnie nie wystawianie Buksy - chłopak pewnie tylko myśli o tym, gdzie odejść.

Jeszcze rozumiałem, że przegrywa z Forbesem, jakoś ogarniałem, że przegrał z Silva, ale poważnie z Beciraj em?

Wpuszczenie go w 86 minucie, to naplucie mi w twarz...
Nie wiem co powinien sobie w profilowe wpisać koleś który nie widział, że drugiej połowie nie było nas na boisku i że piłka 2 razy wylądowała u nas w siatce: D A nie soryy mieliśmy okazje i to rzeczywiście może być wielkie zaskoczenie dla świetnego eksperta że Beci co mógł to spierniczył
Odpowiedz cytując