Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.11.2020, 20:20
Na tym forum to się nigdy nie znudzi faworyzowanie wychowanków.


Co takiego zrobiłby Buksa? Beciraj to przynajmniej poprzepycha się, odegra piłkę, coś da drużynie. Buksa będzie tylko biegał i czekał na okazję do wykończenia strzałem na bramke. Na ten moment nie jest piłkarzem na taki mecz.


A jak myśli ,,Gdzie tylko odejść?" to niech odchodzi, grał tylko dlatego, że jest młody i jest wychowankiem nie będzie.
Ostatnio edytowane przez R33 : 08.11.2020 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując