|
Na tym forum to się nigdy nie znudzi faworyzowanie wychowanków.
Co takiego zrobiłby Buksa? Beciraj to przynajmniej poprzepycha się, odegra piłkę, coś da drużynie. Buksa będzie tylko biegał i czekał na okazję do wykończenia strzałem na bramke. Na ten moment nie jest piłkarzem na taki mecz.
A jak myśli ,,Gdzie tylko odejść?" to niech odchodzi, grał tylko dlatego, że jest młody i jest wychowankiem nie będzie.
Ostatnio edytowane przez R33 : 08.11.2020 o godz. 20:23.
|