Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 08.11.2020, 09:39
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Ludzie loduuu nam jest potrzebny fachowiec przez duże F a nie kolejny wynalazek typu Moskal. Pytanie tylko co zamierza trio albo kiedy zamierza sprzedać klub. Bo, że jaszczomp jest przynajmniej na dzień dzisiejszy do wy.......enia to nie mam wątpliwości, choć nie wiem czy zauważyliście, ale nie mamy już, a przynajmniej na razie plagi kontuzji jak za czasów niby najlepszego speca w kraju od przygotowania fizycznego?
Trio szybko nie sprzeda klubu, bo raz że nie jesteśmy łakomym kąskiem, a dwa że gdy już się nim staniemy to wcale nikt nie będzie chciał nas sprzedać.

Zarówno Królewski, Błaszczykowski to młodzi ludzie, Jazdzynski jeszcze jest przed 50, mają jeszcze sporo do udowodnienia.

Królewski ostatnio pisał że za 2 lata chce aby Synerise było głownym sponsorem Wisły. I tak pewnie będzie, bo jego firma przeżywa boom, także za sprawą pandemii i intensyfikacji działań w branży IT.

Od finansowego dna odbijemy sie po transferze Buksy, ten sezon jest także ostatnim w którym spłacamy długi miastu w transzy z C+.

Na wielkie aspiracje, na drogich (i solidnych) trenerów przyjdzie czas są 1-2 lata najwcześniej. W okresie pandemii to nikt na taki wariant nie będzie się pisał.
Odpowiedz cytując