|
Real nie gra meczy na Santiago - ale My musimy na R22 niestety ....na mecze bez kibicow mozna gdzies blisko poszukac kameralnego stadionu- niewiem , Nieciecza, Sosnowiec , pewnie by sie kilka znalazlo - a nie od razu Slaski , nie przesadzajmy - a przy okazji prztyczek w komunistyczny nos Czerwonemu Frajerowi , tyle ze moglby sie odszczeknac - i przez rok doprowadzic R22 do jakiejs ruiny - tzn bardzo duzego zapuszczenia ...ze swoich nie placi , w pierdlu starego dziada nie zamkna , kadencja ostatnia - wiec co ta szuja mialaby do stracenia ?
|