Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26698
Stary 06.11.2020, 15:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Z tego co gdzieś było napisane, miasto zgodziło się łaskawie o obniżkę o jakieś 1/3. Ale pewny nie jestem
Ok...
skoro i tak kibice nie mają wstępu dlaczego zarząd ekstraklasy nie mógłby zgodzić się na rozgrywanie meczów gdzieś poza stadionem przy Reymonta tak, żeby wyszło dużo, dużo taniej?
Wisła by sporo zaoszczędziła, a Majchrowski dostałby szału.

Tak luźno rzucam: albo mecz na darmowym (prawie) obiekcie, albo dopłata z Ekstraklasy czy Canal+ za dni meczowe bez kibiców?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując