Ogryzek napisał(a):

|
Z tego co gdzieś było napisane, miasto zgodziło się łaskawie o obniżkę o jakieś 1/3. Ale pewny nie jestem
|
Ok...
skoro i tak kibice nie mają wstępu dlaczego zarząd ekstraklasy nie mógłby zgodzić się na rozgrywanie meczów gdzieś poza stadionem przy Reymonta tak, żeby wyszło dużo, dużo taniej?
Wisła by sporo zaoszczędziła, a Majchrowski dostałby szału.
Tak luźno rzucam: albo mecz na darmowym (prawie) obiekcie, albo dopłata z Ekstraklasy czy Canal+ za dni meczowe bez kibiców?