Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26692
Stary 06.11.2020, 12:53
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Buksa ma w kontrakcie klauzule okolo 5 mln E.
Bedzie go reprezentowal Pini Zahavi (menago Lewego i wielu innych gwiazd).

Zima ma zmienic klub wlasnie za taka kwote.

Chyba nadchodza dobre czasy.
Nie wiem czy można mówić o dobrych czasach w momencie kiedy prawdopodobnie cały sezon rozegramy bez kibiców. 15 meczów przy pustym stadionie to ok 6-8 mln zł w plecy, więc jak dobrze pójdzie to wyjdziemy za ten sezon na zero z kosztami po tym transferze. Szkoda bo był potencjał w tym roku żeby wyjść częściowo z długów, ale nikt nie przewidział że tak się to skończy.
Odpowiedz cytując