Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1286
Stary 04.11.2020, 10:57
11/12: Pareiko, Sobolewski, Melikson, Biton.

14/15: Brożek, Stilić, Guzmics, Jović, Głowacki, Sadlok (ówczesny), Cierzniak, Mączyński.


I czy ja wiem czy obniżką poziomu kończyło się jego zwalnianie? W 11/12 gorzej nie było, a oliwy dodał Bednarz, ze ,,wspaniałą" konferencją w trakcie rundy o tym, że prawie każdy piłkarz jest na sprzedaż. W 15/16 trenowali po nim asystenci, następny był Pawłowski (przy nim to każdy trener dobrze wygląda), a potem Wdowczyk zdecydowanie poziom poprawił (choć było to po transferach już).
Ostatnio edytowane przez R33 : 04.11.2020 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując