Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 03.11.2020, 21:22
Ja bym bardzo chętnie zobaczył Moskala z obecną drużyną, mam wrażenie, że taki Chuca z Żukowem wskoczyli by śmiało przy nim na zupełnie inny, lepszy poziom (tzn Żukow nie musi wskakiwać na żaden poziom, niech wróci do tego premierowego...)

Zresztą z kim Moskal pracował? Z pozostałościami po maszynce Maaskanta i z przeciętną ekipą po Smudzie, wymieńcie mi piłakrzy z tamtego okresu co wskoczyliby teraz do pierwsze zespołu tak o, i z miejsca zrobiliby różnicę. Głowacki chyba tylko do obrony. Odkąd mamy Yeboaha za Sarkim czy Guerrierem nie tęśknię. A te wsyzstkie Garguły, Jankowskie czy Stepanowicze to kojarzą mi się z największym drewnem i przeciętniactwem jakie prezentowaliśmy odkąd oglądam Wisłę. Totalnie nie tęsknię za tamtym bezbarwnym okresem.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 03.11.2020 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując