|
Ludzie po co wy dyskutujecie z tym człowiekiem. Przecież ona ma dwa ołtarze w domu:
1) Rafała Boguskiego
2) Kazimierza Moskala
I możecie tutaj wypisać ze 100 argumentów (obiektywnych lub subiektywnych),a Drozd i tak zdania nie zmieni. Przecież to typowy beton. A nawet jakby ktoś mu wytknął, że któryś z wyniesionych na ołtarze jest zły, to Drozd szybko przeskoczy na inny temat albo przypomni wam, że w 2008 roku jeden zrobił asystę, a drugi akurat wygrał mecz jako trener.
Dla mnie Skowronek był do wy.......enia po poprzednim sezonie. Jednak nikt nie miał odwagi z władz tego zrobić i temat jest zamknięty. Nikt go obecnie nie wyjebie, bo:
a) gość jest nad kreską
b) ogolił potencjalnych przeciwników w walce o utrzymanie
c) jest sezon przejściowy i nikt nie będzie dokładał do interesu, żeby utrzymać dwóch trenerów
d) aktualni właściciele mają do niego zaufanie
e) 99% kibiców ma w dupie styl
f) nie ma kasy
|