Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 02.11.2020, 09:54
Cytat:
CHCĘ ŻEBYŚMY NIE BRONILI SIĘ DESPERACKO Z PODBESKIDZIEM U SIEBIE.
Dokładnie. Żeby chociaż nawiązać jakiś kontakt z takim Podbeskidziem, chcociaż strzelić honorowego gola...


Nie ma szans na to. Przypomnij ilo bramkowe zwycięstwo Podbeskidzie z nami wyciągło?
Ddf
Odpowiedz cytując