Cytat:
|
CHCĘ ŻEBYŚMY NIE BRONILI SIĘ DESPERACKO Z PODBESKIDZIEM U SIEBIE.
|
Dokładnie. Żeby chociaż nawiązać jakiś kontakt z takim Podbeskidziem, chcociaż strzelić honorowego gola...
Nie ma szans na to. Przypomnij ilo bramkowe zwycięstwo Podbeskidzie z nami wyciągło?