Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 02.11.2020, 08:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Imć Ogryzek alias budżet bez epitetów nie potrafi. Taka uroda. Przytoczyć fakty to uważa je za manipulację. Bo mu do jego farmazonów nie pasują. Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo o to pyskaczom często chodzi...
Nie przytaczasz faktów - tylko dobierasz tendencyjnie fakty z czasów naszej złotej ery (Maaskant) i porównujesz z czasem smuty czyli obecnej biedy. To nazywam manipulacją. Wtedy mieliśmy 1 albo 2 budżet płacowy w lidze kiedy imć Moskal grał z Standartem Liege. Teraz mamy budzet bliżej końca tabeli. To a propo budżety nie grają. Jeśli to nie jest manipulacja to czym jest? I podajesz to cwaniaku jako przykład (no żenada) że pieniadze nie grają. Ty rozumiesz co piszesz?


To może przykład z poprzedniego sezonu
- Kaziu Moskal to świetny trener wg ciebie - miał na tapecie ŁKS. Jakby pieniądze nie grały to dlaczego nie tylko nie utrzymał ŁKS w lidze, ale nawet nie zajął pozycji w środku tabeli jak Raków? Wszak pieniądze nie grają. ŁKS miał najniższy budżet w lidze wtedy.

Zatem:
- albo Kaziu Moskal to jednak słaby trener
- albo pieniądze grają i ŁKS miał za słaby (tani) skłąd na utrzymanie
1 z tych 2 jest prawdziwe, drugie fałszywe

To a propo twojego bredzenia że pieniadze nie grają . Niestety grają a dobry trener może w jakiejś tylko części skorygować ich wpływ na zespół. Ale statystycznie grają - dlatego Legia jest w ostatnich latach statystycznie najczęściej MP bo ma najwyższy budżet w ostatnich latach i to pomimo jednorazowego wyskoku Piasta.

Napisałem - jak chcesz wyskakiwać z Moskalem - czemu nie zanalizujesz sezonu 2015 gdzie częściowo prowadził Wisłę. Było to już po czasie złotej ery i bardziej nadaje się do porównania z czasem dzisiejszym.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 02.11.2020 o godz. 09:09.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując