|
ogryzek,
ja rozumiem dlaczego twoj Dziadek do ciebie tak prosto i dosadnie mowi. On juz nie ma (pewnie po wielu probach) cierpliwosci do ciebie, tlumaczyc ci rzeczy oczywiste, skoro ty i tak rozumiesz co chcesz rozumiec ze zdan prostych (nawet nie zlozonych).
Dramat.
|