Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 01.11.2020, 15:57
Palownik dajcie do ch.uja człowiekowi spokojnie pracować i robić swoje.

Wiem, że każdy w Polsce ma zdanie na każdy temat, pomimo tego że czasem kompletniie ch.uja o czymś wie - ale gadanie typu "mam wrażenie" albo "Kuba coś w nim widzi" to .......olo i takie wróżenie z fusów, że ręce opadają.

Zacznij może książki pisać albo chociaż jakiś magazyn krymialny.
Odpowiedz cytując