|
Palownik dajcie do ch.uja człowiekowi spokojnie pracować i robić swoje.
Wiem, że każdy w Polsce ma zdanie na każdy temat, pomimo tego że czasem kompletniie ch.uja o czymś wie - ale gadanie typu "mam wrażenie" albo "Kuba coś w nim widzi" to .......olo i takie wróżenie z fusów, że ręce opadają.
Zacznij może książki pisać albo chociaż jakiś magazyn krymialny.
|