|
Mam hipotezę - ciekaw jestem co o tym myślicie:
- Kuba grał na światowym poziomie, pracował z najlepszymi szkoleniowcami, zna warsztat np. Kloppa. Czy nie wydaje Wam się, że gdyby nie widział w Skowronku żadnego potencjału, to Skowronek nie zostałby u nas na obecny sezon? Mam wrażenie, że Kuba musi w jakiś sposób doceniać warsztat Skowronka i dlatego trener dostaje szansę.
Co myślicie?
Fakty są takie, że istotnie nie widać jak na razie żadnej idei w grze ofensywnej.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|