|
Sezon 13/14 siedem ostatnich meczów sezonu zasadniczego dwa remisy pięć w pałę, ósme od końca były wygrane derby. Jeżeli chcesz być dokładny. Więc Smuda wygrywał tak długo żeby nie spaść czyli załapać się na górną połówkę. A potem już nie musiał. Jeśli wiesz o czym ja mówię...
Moskal po Maaskancie wyszedł z grupy Ligi Europy, ale to takie pojedyncze mecze. Trzeba też wziąć pod uwagę ile czasu dostawał u nas Moskal. Zawsze robił za wyjście awaryjne. I nigdy nie było gorzej po przejęciu przez niego zespołu. Rok to w naszych warunkach kawał czasu dla trenera.
Dlatego choć widziałbym Moskala znowu na dłużej, to nie to było przyczyną dla której o nim wspomniałem. Aktualnie bronimy się u siebie nie wychodząc z połowy bo Podbeskidzie nas atakuje. O czym tu więcej dyskutować.
|