Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1259
Stary 31.10.2020, 20:18
Sezon 13/14 siedem ostatnich meczów sezonu zasadniczego dwa remisy pięć w pałę, ósme od końca były wygrane derby. Jeżeli chcesz być dokładny. Więc Smuda wygrywał tak długo żeby nie spaść czyli załapać się na górną połówkę. A potem już nie musiał. Jeśli wiesz o czym ja mówię...

Moskal po Maaskancie wyszedł z grupy Ligi Europy, ale to takie pojedyncze mecze. Trzeba też wziąć pod uwagę ile czasu dostawał u nas Moskal. Zawsze robił za wyjście awaryjne. I nigdy nie było gorzej po przejęciu przez niego zespołu. Rok to w naszych warunkach kawał czasu dla trenera.

Dlatego choć widziałbym Moskala znowu na dłużej, to nie to było przyczyną dla której o nim wspomniałem. Aktualnie bronimy się u siebie nie wychodząc z połowy bo Podbeskidzie nas atakuje. O czym tu więcej dyskutować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując