|
Wiadomo że był lepszy skład, ale klucz to filozofia gry. Jeżeli trenujemy przeszkadzanie nie myśląc zupełnie jak efektywnie wykorzystać posiadanie piłki to i dobry grajek z czasem się degeneruje. Trener jest kluczowy. Jak trener się boi grać to drużyna nie będzie lepsza.
|