Drozd napisał(a):

Z Moskalem mieliśmy dwa remisy na wiosnę w pucharach, w obu meczach grając w dziesiątkę wyrównane mecze.
|
Masz na myśli mecze ze Standardem? Obejrzyj je jeszcze raz: graliśmy łącznie 90 minut w dziesięciu a Standard nie był w stanie wyjść ze swojej połowy. Jakim cudem ich nie przeszliśmy? Gdy po latach sobie włączyłem te spotkania to nie mogłem wyjść z podziwu - w obecnej sytuacji tamta gra wydaje się, że była z innej galaktyki.
Zgadzam się, że zastąpienie Moskala Probierzem to była porażka i jeden z większych błędów w ostatnich latach.