Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 31.10.2020, 10:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Z Moskalem mieliśmy dwa remisy na wiosnę w pucharach, w obu meczach grając w dziesiątkę wyrównane mecze.
Masz na myśli mecze ze Standardem? Obejrzyj je jeszcze raz: graliśmy łącznie 90 minut w dziesięciu a Standard nie był w stanie wyjść ze swojej połowy. Jakim cudem ich nie przeszliśmy? Gdy po latach sobie włączyłem te spotkania to nie mogłem wyjść z podziwu - w obecnej sytuacji tamta gra wydaje się, że była z innej galaktyki.

Zgadzam się, że zastąpienie Moskala Probierzem to była porażka i jeden z większych błędów w ostatnich latach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując