Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 30.10.2020, 09:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie przegrał z trzecioligowcwm, nie dostał w pałę dwóch pierwszych meczów u siebie wszystko to przy dramatycznym obrazie gry to nikt by o zwalnianiu nie mówił. Wiadomo pandemia zmiany w składzie itd. ale przecież chyba ma wpływ na to kogo bierzemy do drużyny i pandemia jest nie tylko u nas.

Bez przesady z czasem. Gwarantuję Ci że jakby przyszedł Moskal to takie Podbeskidzie nie powąchałoby piłki choćby nie wiem jak "presowali". A ten się tłumaczy ze bronimy się u siebie z beniaminkiem bo nas atakują. przecież to jest kabaret.

Jak drużyna ma styl to choćby były zmiany to nie wywraca to wszystkiego do góry nogami. Wiadomo że jak wypadnie kluczowy zawodnik to lukę widać. Ale u nas nie ma kluczowych bo nie wiadomo co gramy. Popatrz jak zachowuje się reszta jak Silva zaczyna akcję bramkową. Soją w miejscu i patrzą. Dlaczego? Bo na tym polega nasza ofensywa, gość z piłką próbuje, a reszta się przygląda bo to jest jedna wielka improwizacja. Po roku pracy trenera oczekiwałbym czegokolwiek zaplanowanego. Bo improwizacja równie dobrze wyjdzie bez trenera, a może nawet lepiej...
No tak, przecież nikt nie neguje tego początku sezonu, dlatego jest na cenzurowanym. Ja też go jakoś specjalnie nie bronie, po prostu zwracam uwagę, że każdy trener potrzebuje czasu w dłuższej perspektywie. Taki np. Sobol przyszedł do Płocka, tymczasowo zrobił super wyniki(troche jak Skowronek na wiosne), ale więcej w tym było szczęścia niż jakiejś większej strategii. Potem miał i dalej ma gorszy okres. W Śląsku Lavicka początek pracy również słaby, potem progress, ale też nie grają niewiadomo czego. Stokowiec po przyjściu do Lechii o mało nie spadł z Ligi. O Żurawiu już.pisałem. Fornalika przykład każdy zna. Można tak wymieniać i wymieniać i wcale nie ma różnicy, czy trener z zagranicy czy krajowy. Klopp w Liverpoolu robił porządki ze 2 lata, jak nie więcej.

Z Moskalem też trochę poleciałeś. Może i dominują jego drużyny jeśli chodzi o posiadanie, ale w obronie grają jeszcze gorzej niż my. Z jakiegoś powodu nie znalazł jeszcze zatrudnienia po Łks...
Odpowiedz cytując