Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 30.10.2020, 09:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady z czasem. Gwarantuję Ci że jakby przyszedł Moskal to takie Podbeskidzie nie powąchałoby piłki choćby nie wiem jak "presowali". A ten się tłumaczy ze bronimy się u siebie z beniaminkiem bo nas atakują. przecież to jest kabaret.
..
Nie gwarantuj czego czego się nie da udowodnić.

Z całym szacunkiem dla Moskala, bo z drużyny wyciągał 200% to i jego druzynom zdarzalo się odpuszczać pressing, grać padake, dać powąchać piłkę rywalowi. Gdybyśmy za Moskala nie dali wąchać piłki beniaminkom to jakim cudem przegraliśmy choćby z Górnikiem Łęczna 0-1? O pamiętnej porazce w derbach nie wspomnę.

Inna sprawa że jego zwolnienie było błędem.
Odpowiedz cytując