krysztal napisał(a):

Bramki dla Lechii
1 rzut wolny
2 indywidualna akcja wrzutka,samobój
3 rzut karny po wybici Lechii z własnej połowy
Prawie trzy lata pracy Stokowca
Nie bronię Skowronka jeśli o to ci chodzi ale każdy mecz można w ten sposób sprowadzić do absurdu
|
No to teraz trzeba zrobić zestawienie naszych bramek...
1.Indywidualna akcja Carlosa...
2 i 3 niestety nie było...