Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 29.10.2020, 21:16
Ogólnie bramki wypracowane od A do Z (i to nie tylko w ekstraklasie) zdarzają się stosunkowo rzadko. Ogólnie wczoraj w pierwszej połowie kilka schematów rozegrania piłki dało się gołym okiem zauważyć, bardzo dobrze wyglądał w tych fragmentach chuka np. Natomiast po strzeleniu bramki Lechia podeszła jeszcze wyżej i agresywniej i nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić.

A co do Skowronka: Tak, jest rok, ale w międzyczasie cały czas ma inną kadrę. Ilu zawodników się u nie go powtarzało przez te wszystkie rundy? Taki Stokowiec cały czas pracuje praktycznie z tymi samymi zawodnikami, z drobnymi korektami. Nawet najprostsze schematy wymagają czasu na przyswojenie.

Nie masz nigdy tak, że przychodzisz na gierkę i nie możesz się odnaleźć, bo każdy chce grać.coś innego? Oczywiście jest to hiperbola, natomiast w naszej styuacji trochę to tak wygląda.

Jesień 2019 -> plaga kontuzji i lepienie z byle czego
Wiosna 2020 -> Po przepracowanym okresie i w miarę stabilnej kadrze widać było postęp
Wiosna 2020 po Covid ->Dość przeciętny/słaby okres. Natomiast też wtedy się troche kadra sypała, hołownia musiał grać na siłe, bo nie bylo mlodzieżowca, skrzydłą leżały, odszedł w fazie finałowej hebert itd.
Lato 2020 -> Dużo zmian w kadrze, negatywna weryfikacja wielu piłkarzy, którzy zostali w klubie po poprzedniej rundzie, kulawa defensywa, brak napastnika, pomoc złożona w dużej częsci z nowych
Jesień 2020-> Covid eliminuje znaczną część kadry, dochodzą dopiero Forbes i Frydrych, Szanse na grę dostaje 3-4 zawodników.

To tak w skrócie. Nie powiesz mi chyba, że to jest stabilność? W tym czasie wielu trenerów pracowało z grupą piłkarzy, z którymi docelowo wiązano przyszłość. Oczywiście nikt nie da kadry w ekstraklasie jak Bayern czy jakiś Juventus, trzeba sobie radzić. To Skowronkowi idzie raz lepiej, raz gorzej, ale szukając każdej okazji do pozbycia się go nie sprawimy, że bedzie lepiej. Ktory trener tu przyjdzie, jak zobaczy, ze przy byle okazji zostanie pogoniony? na ilu w ogole nas stać? po co płacic 2 naraz, zmieniac sztaby trenerskie? Kazdy ma prawo do swojego zdania, tylko bierzmy pod uwage cały kontekst sytuacji...
Odpowiedz cytując