Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 29.10.2020, 16:55
zgoda z kryształem.

Jak sie tutaj czyta różne wywody i teorie o przygotowaniu fizycznym, to ręce opadają...

Nie mamy połowy składu, jesteśmy w trakcie budowy zespołu od zera praktycznie (z zawodników, którzy są tutaj dłużej niż rok, to większość na równi pochyłej). W tym sezonie mamy kadrę lepszą zdecydowanie niż w poprzednim sezonie, ale to dalej miesca 7-12 (celowo taki szeroki zakres, bo ciężko to tak naprawdę porównywać). Czego więc się spodziewacie? Że będziemy grać o puchary? Raczej jeszcze nie jest to ten moment. Chcemy iść do przodu i powolutku się.to udaje moim zdaniem. Zawodnicy jak Chuka, Carlos, Szot czy Plewka poszli do góry, do tego obiecujące transfery w większości. Nie zapowiada się, że będziemy seryjnie wygrywać, ale wydaje mi się, że będziemy coraz solidniejsi.

Dla porówniania: zobaczcie ile czasu zajeło w Poznaniu zbudowanie czegoś? A przecież potencjał ludzki mieli zdecydowanie lepszy, 3x więcej hajsu itd. Dopiero po 1,5 roku zaczęli coś grać i dalej mają problemy w ekstraklasie w większości spotkań.

Skowronek gdziekolwiek nie pracował, to początek miał taki sobie, ale potem szło już lepiej. Początek sezonu zdecydowanie z jego strony powinien wyglądać inaczej, nie wspominając już o PP. Jego zwolnienie w tym momencie nic jednak nie da. Dopiero po rundzie jesiennej zarząd będzie mógł spokojnie usiąść i zdecydować co dalej, czy to gdzieś zmierza. Wtedy ewentualnie nowy trener będzie mógł dokonać korekt w składzie i przepracować cały okres przygotowawczy.
Odpowiedz cytując