Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 29.10.2020, 11:48
....a chłopie zdecyduj się czy ta motoryka jest czy jej nie ma.Wiesz co to jest motoryka w sporcie?Raz przetrenowana raz niedotrenowana i to wszystko w dwa miesiące.O jakim spadku formy Yawa piszesz kiedy gość jeszcze 3 dni temu ciągnął grę Wisły FBF ponoć miał mieć tą formę no bo przecież od Papszuna.Gdzie jest ta jazda po zawodnikach? Gdzie to wychwalanie Skowronka?Gdzie to pompowanie balonika po 0:6?Pijany Kowalczyk cos pomruczał o Top 6 a nawet o Top 4 i teraz jakieś urojenia macie.Idż do niego i śmieszkuj "skarabeuszku"
Odpowiedz cytując