Jagul napisał(a):

Chłopie daj spokój. Przecież to wina budżetu.
Jakbyśmy płacili więcej to byśmy lepiej grali.
Trener nie ma nic do rzeczy, bo od 5 lat jest to samo.
|
Jest pierwszy beton ... Te mantry już męczą. Zawsze najtrudniej przestać się oszukiwać tym trudniej im dłużej trwa zabetonowanie...