Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2020, 07:54
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Chłopie daj spokój. Przecież to wina budżetu.
Jakbyśmy płacili więcej to byśmy lepiej grali.
Trener nie ma nic do rzeczy, bo od 5 lat jest to samo.
Jest pierwszy beton ... Te mantry już męczą. Zawsze najtrudniej przestać się oszukiwać tym trudniej im dłużej trwa zabetonowanie...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.10.2020 o godz. 18:53.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując