Dokladnie.
Forbes zgasl bo zorientowal sie ze go wychu%*@(%*ali na kontrakcie.
Yaw to samo. Gasnie chlop bo sie kasa nie zgadza ztym co mial np w City

Takze Frydrych oniemial jak doczytal drobny druczek i teraz cierpi na boisku.
Wcale nie chodzi o to , ze treneiro zajezdza kazdego zawodniko jak leci.
Kuba ktory byl na kwarantannie i trenowal samodzielnie, ktory zreszta ma swoj cykl blyszczy.
Chuca, ktory wrocil z korony tez blyszczal. Do czasu.
Ciekawy zbieg okolicznosci.