sandomingo napisał(a):

|
Lis, Mehremic, Savic, Basha. Nie wiem czy zbawić, ale pomoc mogliby na pewno.
|
ale to jak nie covid, to kartki albo kontuzja. Skład i tak nie był ubogi, więc niestety tutaj nie ma usprawiedliwienia, choć żyłoby mi się łatwiej jakbym tak właśnie myślał :(
Jedynie Savic->Plewka, Basha/Kuljevic->Chuca i być może nie byłoby takiej WYRWY jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, ale to nigdy 100% składu nie będzie do pełnej dyspozycji.