|
Najlepsi dziś u nas Frydrych i Silva. Niestety Yeboah dziś gorszy mecz, mieliśmy swoje sytuację, ale niestety dziś szczęścia brakło. Więc pewne było, że raczej tego nie dowieziemy, u nas na ławce ofensywni tylko Błaszczu i bez formy Buksa, a tak to sami obrońcy. Gdzie Lechia miała kogo wpuścić by namieszał z przodu.
|