|
Stolarczyk to tez był amator. Dostał drużynę przygotowana to na początku żarło a potem wszyscy widzieli jego kunszt trenerski. Popatrzcie na Forbsa jaki zajechany, a jak wyglądał wcześniej. Tak długo jak ten amator będzie na ławce tak długo oczy bedą bolały.
|