Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1228
Stary 28.10.2020, 20:16
Pomijając, że nie mamy podjazdu z budżetem do 10 drużyn ekstraklasy to Artur Skowronek podczas swojej pracy nie nauczył ich żadnej gry kombinacyjnej. Wisła gra po prostu brzydko A nawet jeśli będziemy wygrywać to tylko po pojedynczych akcjach piłkarzy lub dzięki ich umiejętnościom.bo gra zespołowa leży od dawna..na pewno przy tym trenerze nie jestesmy w stanie wygrać z żadną lepszą od nas drużyną więc już nie zdarzy nam sie czasem wygraną z Legia lub z Lechem.lub z Cracovia tak jak nie raz za Stolara
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 28.10.2020 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując