Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.10.2020, 19:04
Na razie Lechia gra w piłkę.
Na razie postawa Wisły na boisku przyprawia o ból zębów.
Wynik OK, ale to nasz rywal gra.

Rzuca się w oczy wyrwa w środku pola. Nie ma tam nikogo, kto potrafiłby coś ogarnąć, wziąć na siebie ciężar zatrzymywania lechistów i obsługiwania naszej ofensywy.

Oby coś się zmieniło po przerwie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując