|
Na razie Lechia gra w piłkę.
Na razie postawa Wisły na boisku przyprawia o ból zębów.
Wynik OK, ale to nasz rywal gra.
Rzuca się w oczy wyrwa w środku pola. Nie ma tam nikogo, kto potrafiłby coś ogarnąć, wziąć na siebie ciężar zatrzymywania lechistów i obsługiwania naszej ofensywy.
Oby coś się zmieniło po przerwie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|