FraMat napisał(a):

Ty tak na serio?
O ile zgadzam się, że te cele mają sens i faktycznie, na razie nie mamy czego oczekiwać po tym sezonie oprócz wyżej wymienionych celów, to czy twoim zdaniem:
- wie o tym Skowronek?
- wiedzą o tym piłkarze?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie ma sensu w tym sezonie przychodzić na meczu (zresztą i tak jest covid)
|
Przypuszczam ze pilkarze jak rowniez trener zdaja sobie z tego sprawe.
Jednak oni maja inna motywacje niz rozsadni na tym forum - pieniadze.
Pozdrawiam.