Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.10.2020, 08:48
Widzę że mamy trzy różne podejścia do oceny rzeczywistości meczowej.

- wygrywamy- jest super.

- przegrywamy- jest do dupy ale, że już od dawna jest do dupy to w sumie nie jest źle.

-niezależnie od wyniku ocenie podlega postawa zespołu - dla niektórych jest to podejście niezrozumiałe bo przecież najważniejszy jest wynik.

O tego jest forum żeby zwolennicy każdego z podejść wymieniali się argumentami, a nie epitetami. Choć epitety dodają kolorytu to ich nadmiar zmienia dyskusję w pyskówkę. I może to się koledze powyżej nie podoba. Bo w podkręcaniu dyskusji nie ma nic złego. Zwłaszcza w kontekście tego co o tym myślą na drugiej stronie błoń.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując