Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.10.2020, 20:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak już tak basujesz Lucjuszowi to bądź konsekwentny, meczu z ŁKS 4-0 nie powinno się również liczyc jako wygraną Stolarczyka, bo graliśmy z MEGA MEGA kołkami ogórami. Bądź konsekwentny.
Nie chodzi o wynik, a o to jak przeciwnik grał, mecz z Łkasem nie był tak żałosny jak ze Stalą.

Kołki ojbały się same
(zeby nie bylo bo ktos mi znowu cos wytknie: Stal sie sama ojebala) 6:0, a goście będą wmawiać, że zagraliśmy genialnie

Przestańcie bujać w obłokach i podniecać się byle padaką - gramy i graliśmy od przerwy na covid MEGA PADLINE i mecz ze Stalą tego nie zmienia - wmawiajcie sobie dalej, ze jest inaczej.

Myślałem, że 30minut z podbeskidziem, gdzie nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy sklecając choć jedną fajną akcję otworzy niektórym oczy, a tu nic... dalej klapki.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.10.2020 o godz. 20:40.

Odpowiedz cytując