LucjuszWielki napisał(a):

POTWIERDZAM z większym przekonaniem po meczu z podbeskidziem:
MECZ ZE STALĄ NIE POWINIEN BYĆ OCENIANY, gdyż graliśmy sami bez przeciwnika, a Konrad pisze, że grali pierwszym składme, 5pkt itd...
Co z tego Tak jak pisałem: MOGLI ZDOBYĆ nawet mistrza, a z nami grali jak słupki ! Podbeskidzie pokazało, że 6:0 nie było tylko naszą zasługa, a tym, że przeciwnik grał.
|
A niby dlaczego mecz ze Stalą nie powinien być oceniany? Bo cię coś w dupę strzykło? Równie dobrze można napisać że nie oceniamy meczy z Płockiem bo nasi mieli sraczkę przed meczem i się nie liczy 3-0 w plecy.
Albo oceniamy wszystkie mecze, albo robimy żenadę którą odstawiasz, czyli wybierasz sobie mecze i wyniki pod z góry założoną tezę. 6-0 nie pasi? To pan "strzyknięta dupa" orzekła że nie i już! Widzę że lubisz deprecjonować nasze zwycięstwa.
Ta słaba Stal właśnie przegrała z Rakowem 2-1 na wyjeździe i mając szanse na remis w ostatniej minucie. Czyli co Raków to mega mega kołki że jako lider wymeczyli ledwo zwycięstwo?
Zawsze przy wysokich wygranych jest słaba forma jedngo zespołu ale też DOBRA forma drugiego. Inaczej byłoby 2-0 dla nas gdybysmy grali tak jak zwykle, czyli nieskutecznie. czemu nie możesz przyznac że zagralismy dobry mecz? Bo nie pasuje do tezy?
Chcesz, deprecjonuj dalej nasze wygrane jak czerpiesz z tego przyjemność. Tylko że to jest słaba manipulacja którą kupią idioci.