|
mialem poheheszkować , ale ogólnie widze że koledzy trzymajją formę
więc z plusów , cieszy mnie że odpalili Chuca z SIlvą , bo od poczatkubyło widać , że chłopy sa conajmniej na poziomie Imaza, a generalnie od roku hejtowani , zwłaszcza Silva
no i naprawda ładna bramka Kuby , fajnie
|