Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.10.2020, 07:12
mialem poheheszkować , ale ogólnie widze że koledzy trzymajją formę

więc z plusów , cieszy mnie że odpalili Chuca z SIlvą , bo od poczatkubyło widać , że chłopy sa conajmniej na poziomie Imaza, a generalnie od roku hejtowani , zwłaszcza Silva

no i naprawda ładna bramka Kuby , fajnie
Odpowiedz cytując